Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - Zarządca

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 czerwca 2019

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Zarządca.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe administracyjne/techniczne

Zakres obowiązków:

Wymagania:

  • prowadzenie spraw związanych z lokalami mieszkalnymi i użytkowymi
  • prowadzenie i aktualizowanie ewidencji budynków, zasobów lokalowych, ogródków przydomowych i garaży
  • obsługa interesantów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ZFŚS
  • szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZGM Sp. z o.o. w Boguszowie-Gorcach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Autor: Milena Jankowska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Data utworzenia:2019-06-10
Data publikacji:2019-06-10
Osoba sporządzająca dokument:Milena Jankowska
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2616